Menu
Sepetiniz

Angel of Bead Kid's

Angel of Bead Kid's

         Angel of Bead tasarım zevki olan minik bilekleri neşeli hale getiriyor.. Bu bölümde güzel kızıma fikirleri ile destek verdiği için teşekkür ederim..

        Sevgiyle takın çocuklar, güzel günler görün, güneşli günler.. Mutlu olsun tüm dünya çocukları diye, bir damla da sizin katkınız bulunacağını bilmelisiniz.. Bu bölümden yapılan satışların %15 i Uniceff e bağışlanacaktır.

Brand: Angel of Bead
Ücretsiz Kargolu ürülerimizdendir.Miyukiden Minik bileklere bir de kahve rengi köpekcik bileklikler hazırladım. Sevimli ama gerçekten. Severek yaptım severek taksın minikler....
100,00TL
Sevimli Penguen Bileklik Sevimli Penguen Bileklik
Popüler 2-3 Gün
Brand: Angel of Bead
Çocuklar için özel olarak ürettiğim rengarenk seçenekleri ile kalbinizi fethedecek sevimli penguen bileklik.Her zamanki gibi miyuki boncuk ve kopmayan miyuki ip ile en kaliteli boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bileklikler kişiye özel farklı renk ve tasarımlar ile siparişe göre üretilebili..
100,00TL
Brand: Angel of Bead
Angel of bead olarak çocuklar için özel olarak ürettiğim sevimli tavşan bilekliği sevmemek mümkün değil. Çocuk ürünlerinde tasarım ve renkler için prenses kızımdan destek aldığımı da yazmalıyım. Bir çocuk çocukların neler istediğini bizden daha iyi anlıyor şüphesiz. Sevgiyle ürettim, severek taksın ..
190,00TL
Brand: Angel of Bead
Angel of bead olarak çocuklar için özel olarak ürettiğim rengarenk boynuzlu sevimli tavşan bilekliği sevmemek mümkün değil. Çocuk ürünlerinde tasarım ve renkler için prenses kızımdan destek aldığımı da yazmalıyım. Bir çocuk çocukların neler istediğini bizden daha iyi anlıyor şüphesiz. Sevgiyle ürett..
180,00TL
Brand: Angel of Bead
Ücretsiz Kargolu ürülerimizdedir.Miniklere özel çocuk koleksiyonunun en önemli parçalarından unicorn bileklik..Her zamanki gibi miyuki boncuk ve kopmayan miyuki ip ile en kaliteli boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bileklikler kişiye özel farklı renk ve tasarımlar ile siparişe göre üretileb..
130,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)