Menu
Sepetiniz

Armağan vermek güzeldir

Armağan vermek güzeldir

Sevdiklerimize kalbimizdeki duygular taşar da bazen,  en iyisine en güzeline layık olan o değerlimize çok daha fazlasını vermek isteriz. Biliriz ki dünyaları versek ona, bunu hakediyordur.. Bazen özel bir günde, bazen içimizden geldiğinde..

Şimdi size Angel of bead olarak sevdiklerinize dünyaları değil ama dünyadan ufak parçaları barındıran, içinde sevgi ve tasarım güzellikleri yansıtan aksesuarlarımızı Armağan vermek güzeldir başlığı altında sunuyorum. Değerlinize bir dirhem heyecan verecekse ne mutlu bize..

El emeğinden daha değerli birşey yoktur. %100 garanti ediyorum.

Sevgiyle kullanılması dileği ile..

Brand: Angel of Bead
Half tila boncuk malzemesi ve kopmayan miyuki ip ile en kaliteli boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bileklikler kişiye özel ölçülerde yapılıp siparişe göre üretilebilir. Standart bilek ölçüsü 16 cm dir. Bileğinize oturması bileziğin duruşu için önemlidir. Doğru ölçü verilmesi bu nedenl..
450,00TL
Brand: Angel of Bead
Benim favori rengim tatlı yeşil ile ortası bronz kahve geçiş ile bir arda muhteşem bir formdalar.. Half tila boncuk malzemesi ve kopmayan miyuki ip ile en kaliteli boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bileklikler kişiye özel ölçülerde yapılıp siparişe göre üretilebilir. Standart bilek ölçü..
450,00TL
Brand: Angel of Bead
Half tila boncuk malzemesi ile sevgiyle yaptığım bu bileziklerin her bir ilmeğinde takacak olan kişiye uğur getirmesini, güzel günlerde takmalarını diliyorum. Niyet güzel olunca sonuçları da güzel oluyor galiba..Güle güle kullanın:)..
450,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)