Menu
Sepetiniz

Sevgililer Günü Geldiyse Sevgiliye En Özeli

Sevgililer Günü Geldiyse Sevgiliye En Özeli

Kadınların yüzyıllardır takı sevdiğini kanıtlayan eserleri görmek için müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Angel of bead bu kanıta dayanarak, mücevher kadına yakışan en güzel aksesuardır diye düşünüyor. 
Sevgililer günü bir klasik, bu sefer klasik olmayacak şıklıkta bir hediye vermek güzel olmaz mı? Angel of bead olarak kişiye özel, el yapımı birbirinden şık aksesuar kombinleri ile farklı armağan fikirleri sunuyoruz.
Hala hediyenize karar veremediyseniz bu sayfadan ilham almaktan çekinmeyin..
Sevgiyle üretilen el emeği takılar, değerini anlayan kadın vücudu ile buluştuğunda manasını tamamlayacak ve sevgiyle parlayacak..
Neşeli, bol kahkahalı iyi günlerde kullanılması dileği ile..

Brand: Angel of Bead
36 adet gümüş dorika toplar ve halftila cam boncuklar ile paraşüt ipine elde örülerek kapatıldı. Asansörlü kapama sistemi sayesinde her bilek ölçüsüne uygundur...
350,00TL
Brand: Angel of Bead
Pembe ve grinin çok uyumlu olduğunu düşünürüm hep, Haftila 8 veya 6 sırayı fazla bulan varsa 4 sıra olarak keyifle takabilirsiniz.Kopmayan miyuki ip ile en kaliteli boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bilezikler kişiye özel ölçülerde yapılıp siparişe göre üretilebilir. Standart bilek ölçüsü ..
210,00TL
Brand: Angel of Bead
Kopmayan miyuki ip ile en kaliteli halftila boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bileklikler asansörlü bileğe göre ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır. ..
300,00TL
Brand: Angel of Bead
Beyazın zarafeti, altın görünümü veren sarı miyuki boncuklarla, zengin bir duruş kaçınılmaz. Half tila boncuk malzemesi ve kopmayan miyuki ip ile en kaliteli boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bileklikler kişiye özel ölçülerde yapılıp siparişe göre üretilebilir. Standart bilek ölçüsü 1..
300,00TL
Brand: Angel of Bead
Half tila boncuk malzemesi ve kopmayan miyuki ip ile en kaliteli boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bileklikler kişiye özel ölçülerde yapılıp siparişe göre üretilebilir. Standart bilek ölçüsü 16 cm dir. Bileğinize oturması bileziğin duruşu için önemlidir. Doğru ölçü verilmesi bu nedenl..
450,00TL
Brand: Angel of Bead
Siyah kuğu bir tarafta yüzer, ortası muhteşem rengi ile su yolu, suyun diğer tarafında ise beyaz kuğu yüzmektedir.. Kuğuların bakışmaları arasındaki zarif yüzüşleri bileğinize taşar.. Bilekliği renklerine göre hayal ederek dokuyorum. Sevgiyle takın.Half tila boncuk malzemesi ve kopmayan miyuki ip il..
450,00TL
Brand: Angel of Bead
Yaradılışın ve varoluşun sembolü. 925 ayar beyaz renk gümüşten yaşam çiçeği kolye ve bilekliği isterseniz set isterseniz tek tek alabilirsiniz. Rose veya sarı renk fiyat farkı ile yapılabilir.Yaşam çiçeğinin evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların çıkış noktası olduğuna, evrenin ve yaşamın sır..
450,00TL
Brand: Angel of Bead
Altin, gümüs zincirleriniz ile veya inci, dogaltas sira boncuklariniz ile istediginiz kombinasyonda farkli farkli takabileceginiz ara aparat miyuki marka delica boncuklardan elde dokunarak yapilmistir. Aparatin zincir icin ayrilan genis deligi sayesinde aparati isteginize göre kolayca farkli alterna..
400,00TL
Brand: Angel of Bead
Miyuki cam boncuklardan ikili bileklik. Çift katlı baklava ve celtic desen bileziği ile. Talebe göre istenilen renklerde üretilebilir...
350,00TL
Brand: Angel of Bead
Cupcake ve renkli miyuki boncuk ile yapıldı, kültür incisi ile birleşti.Dilediğiniz renklerde miyuki kullanılabilir.iyi günlerde kullanılsın...
450,00TL
Brand: Angel of Bead
Merhabalar,Yazı 925ayar gümüştür, bilekliğin üzerine istenilen yazı veya isim yazılabilir,  deri ip ve mıknatıslı kapama kullanılarak yapılmıştır.Güle güle kullanın...
220,00TL
Doğal taştan sakinleştirici deri erkek bileklik Doğal taştan sakinleştirici deri erkek bileklik
Yeni Ön Sipariş
Brand: Angel of Bead
Doğal taşların mucizevi enerjisi ile sakinleştirici etkisini barındıran şevkat taşı uzakdoğu kökenli bir taşdır. Bileklik genişliği yaklaşık 2cm. erkekler için tasarlandı. Makrome ip ile asansör sistemli açılıp kapanan sistemi sayesinde tüm bilek ölçülerine uygundur.  ..
250,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)