Menu
Sepetiniz

Boncuk Aşkına

Boncuk Aşkına

Angel of Bead markası olarak her tarz boncuk ile sevgiyle ürettiğim çeşitli aksesuar tasarımları ve farklı renklerle kombinlenmiş tüm boncuk ürünlerini bu katagori altında görebilirsiniz. Kolyeler, bileklik, küpe ve hatta broşlar veeee tabi yazın vazgeçilmezleri halhallar, sizin için özenle ve sevgiyle üretildi. Bazen karışan iplikler arasında dakikalarca gerildim belki ama sonucu görmeye her zaman değdi.

Brand: Angel of Bead
Half tila boncuk malzemesi ile sevgiyle yaptığım bu bileziklerin her bir ilmeğinde takacak olan kişiye uğur getirmesini, güzel günlerde takmalarını diliyorum. Niyet güzel olunca sonuçları da güzel oluyor galiba..Güle güle kullanın:)..
450,00TL
Brand: Angel of Bead
8 veya 6 sırayı kalın bulanlar için 4 sıra daha hafif bir görünümde. Farklı renkleri ve kapama alternatifleri mevcut. Half tila boncuk malzemesi ve kopmayan miyuki ip ile en kaliteli boncuklar ile el yapımı olarak ürettiğim bu bileklikler kişiye özel ölçülerde yapılıp siparişe göre üretilebilir. Sta..
290,00TL
Brand: Angel of Bead
    Miyuki boncuk ve miyuki boncuk ipi ile tuğla tekniği ile yapıldı. Her bir çiçek rengi ışık olsun hayatınıza, neşe getirsin dilerim...
300,00TL
Brand: Angel of Bead
Miyuki boncuklar ile elde dokunarak yapılmıştır. Kolye yaklaşık 4,5 cm.Kalın deriye takıldı. Talep doğrultusunda iç renklerle oynanabilir...
300,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)