Menu
Sepetiniz

Nergis Şentürk

Sevgili takı sever, hoş geldin,

Ben takı yapmayı seven, el emeğine değer veren, dürüstlük, sevgi ve emekle başarılabileceğine inanan bir ikizler burcuyum :)  Tamamen aşkla ve severek yaptığım huzurlu bir yol bu. Hoş geldin:)

        El işi olan her şeye merakım olduğunu söyleyebilirim, bazen ahşap yakarım, bazen dikiş yaparım, çoğu zamansa boncuklarımın başında huzuru bulurum.. Bu yola başlayışım arkadaşlarımın benim takılarımı görüp talep etmesi ile başladı, sevdiklerine arkadaşlarına armağan edecek orjinal hediyeler yaparken zamanla kendimi bu sayfada buldum:)            
         Bazen klasik tasarımları yapıyorum, kimi zaman da klasikleri kendi dokunuşlarımla yeni modellere çeviriyorum. Bazen  de bir şeye başlayıp yepyeni bir tasarımla karşı karşıya kalmanın heyecanını yaşıyorum. Sayfamda mutlaka senin de seveceğin bir şeyleri yakalayacağımı umuyorum.                 

         İnstagram hesabım üzerinden ara ara kısa videolar ile başka boncuk severlere de ilham olabilmeyi umuyorum.
        Çalışmaların hiçbiri kolay olmuyor, şunu bilmelisin ki el emeği ile, en değerli şeyimiz olan zamanımızı vererek yapılmış olan hiçbir şeye paha biçilemez. Ben bu konuda içinde emek olan her şeyin çok değerli olduğunu biliyorum çünkü kaç kere denediğimi, kaç kere ne karışmış iplerden sökmelerden ter içinde kalarak çıktığımı biliyorum. Ama bu zahmete değdiğini de biliyorum.

       Bu nedenle sevdiklerine en değerli hediyeyi vermek için doğru adrestesin. Kolayca ulaşabilmenizi sağlayacak ana başlıklar ile bölümler de herkese uygun hediye bulabileceğini düşünüyorum. Tekrar hoş geldin.

Bu yüzden #handmadewithlove


Angel of Bead